W ramach tego projektu przeprowadzamy regularnie wywiady z osobami, które są praktykami turkusowego zarządzania w swoich firmach, a także z ekspertami zarządzania i psychologii biznesu. Z naszymi gośćmi rozmawiamy o przywództwie, budowaniu kultury organizacyjnej opartej na zaufaniu, zaangażowaniu zespołu i zarządzaniu partycypacyjnym. 

Tworząc Stowarzyszenie Turkusowa LAMA, postawiłyśmy sobie za cel nie tylko propagowanie idei turkusowego zarządzania organizacjami na zewnątrz, ale przede wszystkim dogłębne poznanie i wdrożenie jej w naszym zespole. Dlatego chcemy uczyć się od innych, bardziej doświadczonych praktyków i przez to ubogacać nasz rozwój. Cykliczne spotkania z inspirującymi ludźmi, które owocują wywiadami na naszym blogu to jedna ze skutecznych dróg, aby osiągnąć ten cel. Efektami naszej pracy chcemy dzielić się z innymi zainteresowanymi tematyką turkusowego podejścia, dlatego równorzędnym celem tego projektu jest popularyzacja rzetelnej wiedzy poprzez publikowanie jej na naszym blogu.

Jak dotąd przeprowadziłyśmy wywiady z Andrzejem Blikle, Markiem Wzorkiem oraz Agnieszką Borowską-Zasada, a przed nami kolejne inspirujące spotkania, których odsłony będzie można śledzić na naszych kanałach.

Wszystkie wywiady są publikowane na naszym blogu https://turkusowalama.org/blog/ oraz funpagu na Facebooku. Mamy nadzieję, że baza wiedzy budowana na stronie Stowarzyszenia dostarczy ciekawych inspiracji dla wszystkich zainteresowanych tematyką.

Serdecznie zapraszamy!