W związku z otrzymanym dofinansowaniem od Lokalnej Grupie Działania Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa, w ramach poddziałania  19.2. „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”, zapraszamy do udziału w projekcie: Turkusowi liderzy- śniadania aktywizujące społeczność lokalną gmin: Zielonki, Michałowice i Wielka Wieś

Wyjątkowy cykl pięciu, inspirujących szkoleniowo-networkingowych spotkań, w formie śniadań biznesowych to niepowtarzalna okazja na poznanie bliżej się członków lokalnej społeczności trzech gmin: Zielonki, Michałowice oraz Wielka Wieś. W szczególności lokalnych przedsiębiorców i aktywistów społecznych oraz  osób zainteresowanych tematem spotkań spoza regionu.

Zapraszamy do wzięcia udziału w tych spotkaniach, w szczególności lokalnych przedsiębiorców i aktywistów społecznych oraz osoby zainteresowane tematem spotkań zamieszkujące obszary 3 gmin: Zielonki, Michałowice oraz Wielką Wieś.
Na każde spotkanie obowiązuje limit 15 osób, zatem liczy się kolejność zapisu❗️
Poniżej podajemy informacje na temat spotkań.
termin / godzina/ miejsce / tematyka spotkań:
19.05.2021 / godz. 10:00-13:00 / Restauracja Szary Residence w Michałowicach / Budujemy świadome ekologicznie społeczeństwo w społeczności lokalnej. Prowadzimy odpowiedzialny i etyczny biznes. Jak zostać turkusowym pracodawcą?
20.05.2021 / godz. 09:00-12:00 / Restauracja Szary Residence w Michałowicach / Czy można robić coś lepiej i bardziej świadomie? Opowiemy o metodzie myślenia projektowego (Design Thinking), stosowanej w celu rozwoju ciekawych pomysłów lub biznesów.
22.05.2021 / godz. 10:00-13:00 / Dwór w Tomaszowicach / Przykłady firm turkusowych w Polsce,
Naszym gościem będzie Pan prof. Bernard Ziębicki z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, który opowie nam o  turkusowych organizacjach oraz holakracji. W drugiej części spotkania Agnieszka Borowska- Zasada, CEO Empresoft, która jest przedsiębiorcą oraz właścicielką firmy turkusowej opowie o zarządzaniu turkusowym w swojej firmie.
30.05.2021/ godz. 09:00-12:00 / Restauracja Szary Residence w Michałowicach / Turkusowa rewolucja. Jak zarządzać w XXI wieku, również w społeczności lokalnej, prowadząc mały biznes? Warsztat zostanie poprowadzony z wykorzystaniem gry- Valuegame zakupionej w ramach grantu
04.06.2021 / godz. 10:00-13:00 / Restauracja Pallatia w Trojanowicach / Podsumowanie pięciu spotkań podczas śniadań i opracowanie dobrych praktyk, czyli co możemy zmienić w naszej ekospołeczności lokalnej, jak możemy ją współtworzyć? Krótki warsztat z zastosowaniem value game
Zapisy:
Osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu, proszone są o uzupełnienie ankiety zgłoszeniowej:
Nie może Cię tam zabraknąć❗️🙂